Tevredenheid

De werkwijze van SNP Adviseurs kenmerkt zich door het gebruik van heldere taal en het maken van duidelijke afspraken. Wij vinden het van belang dat u weet wat u van ons kunt verwachten, maar ook wat wij daarvoor van u mogen verwachten.

Om de kosten zo laag mogelijk te houden, zijn onze processen zodanig ingericht dat een opdracht zo efficiënt en effectief mogelijk kan worden uitgevoerd. U wilt vooraf graag duidelijkheid over onze kosten en wij over de aanlevering van uw gegevens. Des te korter de doorlooptijd van de opdracht des te lager de factuur. Zo simpel kan het zijn!

https://www.snpadviseurs.nl/uploads/images/pages/overons.jpg

Kwaliteit

Om de kwaliteit van onze dienstverlening te waarborgen, is binnen ons kantoor een handboek kwaliteit van kracht. Hierin zijn richtlijnen vastgelegd voor onze dienstverlening aan opdrachtgevers. Daarnaast zijn hierin de procedures en werkprocessen uitgewerkt die voor een goede kantoororganisatie noodzakelijk zijn.
Aangezien wij in het bezit zijn van een AFM vergunning ten behoeve van het uitvoeren van wettelijke controles, zijn de eisen aan ons kwaliteitssysteem nog verder aangescherpt. 
Onderdeel van de eisen van de AFM zijn bijvoorbeeld de klachten- en klokkenluidersregeling.

 

Regelmatige (bij)scholing is een absolute ‘must’ om de kwaliteit van onze dienstverlening op peil te houden. Kennis van de veranderingen in wet- en regelgeving en een goede beheersing van de vaktechniek wordt gewaarborgd door het volgen van opleidingen en cursussen.

Om de kwaliteit en de continuïteit van onze kennis te bewaken, zijn wij lid van de onderstaande beroepsorganisaties.

Beroepsorganisaties

De SRA is de grootste vereniging van accountantskantoren in Nederland en is voornamelijk actief in het MKB-segment. Door de bundeling van kennis en ervaring kunnen SRA-kantoren ondernemers optimaal ondersteunen en adviseren.

Het Register Belastingadviseurs (RB) is een actieve en praktijkgerichte beroepsvereniging. Het RB overlegt intensief met overheid en politiek en biedt informatie en daadwerkelijke hulp bij de praktijkuitoefening.

De NBA is de bij wet ingestelde organisatie die onder andere belast is met het bevorderen van de goede beroepsuitoefening van haar leden (Registeraccountants en Accountants-Administratieconsulenten). De NBA is voortgekomen uit een fusie tussen NIVRA en NOvAA.

Maatschappelijk verantwoord ondernemen

Betrokken en actief, niet alleen voor onze klanten en onze medewerkers maar ook voor onze omgeving. Wij hebben MVO hoog in het vaandel staan en dragen daarbij graag ons steentje bij. SNP Adviseurs is één van de ambassadeurs van Voorst Scoort. Een samenwerking waarbij mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt een weg naar werk wordt geboden. (People)

Als kantoor nemen we steeds meer afscheid van de papieren dossiers en zorgen we dat dit digitaal beschikbaar is. Zo verminderen we het papierverbruik en sparen we het milieu. We werken met moderne apparatuur om het energieverbruik zo laag mogelijk te houden

Wij streven naar langdurige klantrelaties om als volwaardige partner te kunnen fungeren en daarmee het bestaan van klant en onszelf zeker te stellen. Hiermee stellen we werkgelegenheid zeker. Stilzitten doen we niet, we proberen altijd innovatief te zijn en bestaande processen te optimaliseren.

Ons Team

Vennoten

SGJ (Stef) Hoogstraten RA

SGJ (Stef) Hoogstraten RA

SGJ (Stef) Hoogstraten RA

shoogstraten@snpadviseurs.nl

SGJ (Stef) Hoogstraten RA

mr. N. (Nico) van Zanten RB

mr. N. (Nico) van Zanten RB

mr. N. (Nico) van Zanten RB

nvzanten@snpadviseurs.nl

mr. N. (Nico) van Zanten RB

P.A.B. (Paul) Gensen AA

P.A.B. (Paul) Gensen AA

P.A.B. (Paul) Gensen AA

pgensen@snpadviseurs.nl

P.A.B. (Paul) Gensen AA

Accountancy

K.M.E. (Kitty) Baars

K.M.E. (Kitty) Baars

K.M.E. (Kitty) Baars

kbaars@snpadviseurs.nl

K.M.E. (Kitty) Baars

H. (Hendri) van Beek

H. (Hendri) van Beek

H. (Hendri) van Beek

hvbeek@snpadviseurs.nl

H. (Hendri) van Beek

H.J. (Hinke) Borgonje AA

H.J. (Hinke) Borgonje AA

H.J. (Hinke) Borgonje AA

hborgonje@snpadviseurs.nl

H.J. (Hinke) Borgonje AA

J.H. (Hendry) Dalhuisen

J.H. (Hendry) Dalhuisen

J.H. (Hendry) Dalhuisen

hdalhuisen@snpadviseurs.nl

J.H. (Hendry) Dalhuisen

J.M. (Nicolet) Dollenkamp AA

J.M. (Nicolet) Dollenkamp AA

J.M. (Nicolet) Dollenkamp AA

ndollenkamp@snpadviseurs.nl

J.M. (Nicolet) Dollenkamp AA

B.J.C. (Bianca) Ganzevles

B.J.C. (Bianca) Ganzevles

B.J.C. (Bianca) Ganzevles

bganzevles@snpadviseurs.nl

B.J.C. (Bianca) Ganzevles

S.J.M. (Sanne) Gensen

S.J.M. (Sanne) Gensen

S.J.M. (Sanne) Gensen

sgensen@snpadviseurs.nl

S.J.M. (Sanne) Gensen

O.(Orhan) Gezici

O.(Orhan) Gezici

O.(Orhan) Gezici

ogezici@snpadviseurs.nl

O.(Orhan) Gezici

L.H. (Herbert) Gorkink

L.H. (Herbert) Gorkink

L.H. (Herbert) Gorkink

hgorkink@snpadviseurs.nl

L.H. (Herbert) Gorkink

H. (Hennie) van Holten

H. (Hennie) van Holten

H. (Hennie) van Holten

hvholten@snpadviseurs.nl

H. (Hennie) van Holten

T. (Tom) Jacobs AA

T. (Tom) Jacobs AA

T. (Tom) Jacobs AA

tjacobs@snpadviseurs.nl

T. (Tom) Jacobs AA

J. (Jolanda) Klaassen AA

J. (Jolanda) Klaassen AA

J. (Jolanda) Klaassen AA

jklaassen@snpadviseurs.nl

J. (Jolanda) Klaassen AA

drs. J. (Jarno) Klouth RA

drs. J. (Jarno) Klouth RA

drs. J. (Jarno) Klouth RA

jklouth@snpadviseurs.nl

drs. J. (Jarno) Klouth RA

E. (Evert) van ’t Slot RA

E. (Evert) van ’t Slot RA

E. (Evert) van ’t Slot RA

evtslot@snpadviseurs.nl

E. (Evert) van ’t Slot RA

M. (Maria) Vonk-Soehartono

M. (Maria) Vonk-Soehartono

M. (Maria) Vonk-Soehartono

msoehartono@snpadviseurs.nl

M. (Maria) Vonk-Soehartono

M. (Muriel) Wentink

M. (Muriel) Wentink

M. (Muriel) Wentink

mwentink@snpadviseurs.nl

M. (Muriel) Wentink

C.A. (Carolien) Wijngaards-Jansen

C.A. (Carolien) Wijngaards-Jansen

C.A. (Carolien) Wijngaards-Jansen

cwijngaards@snpadviseurs.nl

C.A. (Carolien) Wijngaards-Jansen

C.E.B. (Coenraad) Zielstra

C.E.B. (Coenraad) Zielstra

C.E.B. (Coenraad) Zielstra

czielstra@snpadviseurs.nl

C.E.B. (Coenraad) Zielstra

Fiscaal

R.K.W. (Mandy) van den Berg- Boerkamp

R.K.W. (Mandy) van den Berg- Boerkamp

R.K.W. (Mandy) van den Berg- Boerkamp

mvdberg@snpadviseurs.nl

R.K.W. (Mandy) van den Berg- Boerkamp

J.M. (Jan) Eijkelenkamp RB

J.M. (Jan) Eijkelenkamp RB

J.M. (Jan) Eijkelenkamp RB

jeijkelenkamp@snpadviseurs.nl

J.M. (Jan) Eijkelenkamp RB

mr. M.G.A. (Michiel) Gijsbers RB

mr. M.G.A. (Michiel) Gijsbers RB

mr. M.G.A. (Michiel) Gijsbers RB

mgijsbers@snpadviseurs.nl

mr. M.G.A. (Michiel) Gijsbers RB

W.A. (Miny) Nijboer – Bluemink

W.A. (Miny) Nijboer – Bluemink

W.A. (Miny) Nijboer – Bluemink

mnijboer@snpadviseurs.nl

W.A. (Miny) Nijboer – Bluemink

Loonteam

R. (Robert) de Graaf

R. (Robert) de Graaf

R. (Robert) de Graaf

rdgraaf@snpadviseurs.nl

R. (Robert) de Graaf

S. (Sonja) Kars-te Wechel

S. (Sonja) Kars-te Wechel

S. (Sonja) Kars-te Wechel

skars@snpadviseurs.nl

S. (Sonja) Kars-te Wechel

A.J. (Arianne) Keurhorst

A.J. (Arianne) Keurhorst

A.J. (Arianne) Keurhorst

akeurhorst@snpadviseurs.nl

A.J. (Arianne) Keurhorst

C.B. (Christa) Klein Swormink-Nijhof

C.B. (Christa) Klein Swormink-Nijhof

C.B. (Christa) Klein Swormink-Nijhof

ckleinswormink@snpadviseurs.nl

C.B. (Christa) Klein Swormink-Nijhof

Administratie en Secretariaat

E. (Eefje) Besten – de Winter

E. (Eefje) Besten – de Winter

E. (Eefje) Besten – de Winter

ebesten@snpadviseurs.nl

E. (Eefje) Besten – de Winter

E.C. (Eric) Fröger

E.C. (Eric) Fröger

E.C. (Eric) Fröger

efroger@snpadviseurs.nl

E.C. (Eric) Fröger

M.L. (Marieke) Mars

M.L. (Marieke) Mars

M.L. (Marieke) Mars

mmars@snpadviseurs.nl

M.L. (Marieke) Mars

A.J. (Jolanda) Witteveen

A.J. (Jolanda) Witteveen

A.J. (Jolanda) Witteveen

jwitteveen@snpadviseurs.nl

A.J. (Jolanda) Witteveen

SNP Adviseurs

Hietweideweg 4,
7391 XX Twello
Postbus 80,
7390 AB Twello

Openingstijden

maandag 08:00 - 17:00
dinsdag 08:00 - 17:00
woensdag 08:00 - 17:00
donderdag 08:00 - 17:00
vrijdag 08:00 - 17:00
weekend Gesloten